دوست دارید با گروه آناد همکاری کنید؟

ما یعنی گروه آناد، کاملا مشتاق هستیم تا با افراد جدید همکاری خوب و صادقانه‌ای را آغاز کنیم.  اگر از جمله افرادی هستید که به ما و کار ما علاقه پیدا کردید ما کاملا از حضور شما و همکاری با شما استقبال می‌کنیم.
اما برای همکاری با ما باید عاشق باشید..  عاشق تکنولوژی و نو‌آوری، عاشق این باشیدکه مشتریانی که ما را انتخاب کرده اند را بتوانید با عشق به آن‌ها خدمت رسانی کنید.  پس اگر دوست دارید با ما همکاری کنید باید خودتان را جزئی جدا ناپذیر از شرکت، گروه و خانواده آنادیون بدانید.

برای آنکه بتوانید جزئی از خانواده ما بشوید به غیر از عشق و علاقه به تجربه و تخصص هم نیاز دارید. ما در گروه آناد همواره تلاش کردیم تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز با در نظر گرفتن زیرساخت‌های موجود در کشور نیازهای وابسته به سخت افزار و نرم‌ افزار نیازهای مردم و سازمان های ایران را پوشش دهیم. البته ناگفته نماند که اینکار بدون کمک متخصصان بومی و فارغ التحصیلان و نخبگان ایرانی هیچوقت میسر نمی‌شد. به همین دلیل سعی کردیم که با ایجاد زمینه کاری برای این افراد مستعد، کسب و کارمان را گسترش دهیم.

ما با اختیار داشتن خط تولید در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری و وجود افراد خبره و حرفه‌ای در تیم‌مان دوست داریم که تجربه‌ چندین ساله خود را در زمینه نصب و راه اندازی انواع سامانه‌های مدیریتی در حمل و نقل عمومی، خصوصی و دولتی در اختیار شما افراد مستعد و فعال در این زمینه بگذاریم. در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید با شماره تلفن 88400918 - 021 تماس حاصل نمایید.